Tydzień Modlitw o zwiedzenie Protestantów do katolicyzmu w 2015 r.

Tydzień Modlitw o zwiedzenie Protestantów do katolicyzmu w 2015 r.

Tydzień Modlitw o zwiedzenie Protestantów do katolicyzmu w 2015 r.

(Pobierz pdf na dysk!)

Zaczął się nowy rok i oto uparci w złym odstępstwie zaczynają modły aby ci co od lat widza herezje i kłamstwo papieskie, przyłączyli się do nich i uznali papiestwo katolickie za ‚braci’.

Radio Watykańskie podaje, 1ze pseudo Luteranie maja organizować także wspólne celebracje w roku 2016, rok przed wielkim oszustwem, który będzie zaprezentowany światu!

Światowa Rada Luteran wraz z Papieska Rada do spraw Popierania Jedności ‚Chrześcijan’ podpisała 31 Października 1999 r. wspólna deklaracje wiary. Jest to fałszywy dokument. Nieliczna grupka, zwiedzionych przez papiestwo Luteran chciała zakończyć Reformacje. (31 Października 1517). Rok 2016 to 499 rok zaczęcia Reformacji, która trwa w najlepsze!

Prezydent tej rady papieskiej Kurt Koch stwierdził, ze „Luter pokazał Chrystusa na nowo do światła”. Papiestwo uznało zarówno Reformacje jak i Lutra jako ‚własne’. Po latach, podobnie jak Izrael popadł w bałwany (Baal i Aszera (Królowa Niebios)), tak mała grupka zwiedzionych Luteran chce iść w bałwochwalstwo, utracić dusze na wieki i pociągać ta droga innych...

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s