Ekscesy podczas tzw ‚Świąt Bożego Narodzenia’

Ekscesy podczas tzw ‚Świąt Bożego Narodzenia’

Ekscesy podczas tzw ‚Świąt Bożego Narodzenia’

(Pobierz wlasna kopie w pdf)

Podczas tzw ‚Świąt Bożego Narodzenia’ rok w rok dochodzi do rożnych ciekawych i czasem chorych ekscesów. Podczas gdy słyszysz pastorów jak głoszą z pasja: Oto dzień, w którym cały świat świętuje Jezusa(co absolutnie nie jest prawda, bo świętują ‚wersje’, która diabeł im pozwolił świętować- tzw inny Chrystus).

Noc na izbie

„Pacjenci słupskiej wytrzeźwiałki to głównie mężczyźni. Wśród 45 osób, które trafiły tu w święta, pięć stanowiły kobiety. Najstarszy zatrzymany miał 77 lat, a najmłodszy tylko 14. ”1

„41 osób spędziło Boże Narodzenie w szczecińskiej Izbie Wytrzeźwień. To statystyka od Wigilii.Do izby trafiali m.in. sprawcy domowych awantur, ale były też kobiety, które pokłóciły się w sklepie. W sumie w miejskiej Izbie Wytrzeźwień nocowało osiem pań. ”2

„14 osób zostało przewiezionych do Izby Wytrzeźwień.Wśród zatrzymanych były trzy kobiety. Jedna z nich okazała się rekordzistką w całym gronie. Miała aż 4 promile alkoholu we krwi. Wśród pijanych nie było osób nieletnich.” Suwałki3

Wypadki

„Święta na drogach: wypadków o połowę więcej niż przed rokiem. 30 zabitych, setki rannych.Podczas trzech świątecznych dni na drogach doszło do 229 wypadków, w których zginęło 30 osób, a 301 zostało rannych – wynika z policyjnych statystyk. ”4

Wydatki

W raportu KPMG, 5 Polacy mieli wydać na Święta 14,4 mld zł, na Sylwestra z kolei wydatki maja sięgnąć 9,6 mld złotych. Dla porównania firma Deloitte oszacowuje wydatki przeciętnej rodziny na 1,160 zł. 6

Na plac tzw ‚św Piotra'(Piotr nigdy nie był w Rzymie!) podkradła się aktywistka FEMEN, Iana Aleksandrovna Azhdanova z Ukrainy. W ‚kostiumie topless’ polowała na mała plastikowa figurkę, która potem (i wcześniej dażył czcią Franciszek). Na piersi miała wypisane: „Bóg to kobieta”.7 Ta trafić miała, aresztowana przez policje z Watykanu, do celi. Ocenzurowana wersje filmu można zobaczyć pod linkiem. Jak czytamy w innej gazecie, kobietę uwolnili i zakazali wracać.8

Niestety FEMEN jest grupa zwariowanych feministek, które walczą o prawo zabijania nienarodzonych i pedalstwo.

Na inny pomysł wpadł ktoś z Ameryki. Ksiądz z Sacred Hearts Church w Massachusetts biegał, bo ktoś gwizdnął figurkę z tzw baby Jesus i podmienił tam, zawinięta w worek…głowę świni.9 10 Oczywiście jednego bożka zastąpili szybko drugim. Co stało się z głową prosiaka, nie wiadomo.

Jak i w poprzednim roku, Franciszek całuje kawałek plastiku. 11 Oto jego ‚dzieciątko Jezus’. Katolicy, czy naprawdę nie widzicie, ze coś z tym jest naprawdę nie tak?

Jak i co roku papież popełnił cala masę zakazanych Biblia rzeczy. Podczas pasterki Franciszek czcił „święta noc, gdy kontemplujemy właśnie narodzone i umieszczone w żłobie niemowlę Jezus ”. Na koniec przesłania każe katolikom i ekumenista: „patrzeć na żłob i prosić ‚Błogosławioną Matkę’ (zmarłą) : Maryjo, pokaz im Jezusa”.12 Na Twitterze wzywał Maryję z Gwadelupe aby się modliła o nich. 13(12 Grudnia). Wcześniej naskrobał:

  • Adwent zaczyna nowa podroż. Niech Maryja, (ich) matka, będzie ich przewodniczka (6 Grudzień)

26 Grudnia czyli II dzień ‚Świąt’, to w anglii tzw Dzień Świętego Szczepana (St Stephen’s Day). Inna nazwa to Boxing Day (wzięła się od tego, ze w ten dzień np. pocztowcy czy słudzy mieli otrzymywać prezent [Christmas box])14 Jak oni to obliczyli? :D. Tak samo zmyślili, jak i 24/25 Grudnia (co pochodzi od Saturnalii i dnia w którym narodzić się miał bożek słońca)

Franciszek łoił katolików: „ Chrześcijańska [katolicka] spójność…Myśleć jak Chrześcijanin [katolik] a działać jak poganin”.15 Oczywiście, katolicyzm to nie Chrześcijaństwo. Samo świętowanie pogańskiego Christ- mass (mszy za Chrystusa) pokazuje pogankowate tej odstępczej instytucji.

Na koniec jego wywodów zwraca się do zmarłego: „Niech św Szczepan, diakon i proto- męczennik da nam sile na codzien…”.

Innym bałwochwalstwem jest świętowanie święta pt Święta Rodzina z Nazaretu. 16 Zostało ono wprowadzone w 17 wieku i polega na czczeniu dzieciątka Jezus (inny Jezus), Maryi (zmarłej) i zmarłego Józefa. Ma ono miejsce zwykle 30 Grudnia, ale w tym roku będzie 28. 17 Zapoczątkował je François de Laval a ustanowił świętem Leon XIII.

Na to przygotowuje się papa. Dodatkowo będzie świętował inne- Świętych Niewiniątek- 28 Grudnia. To ‚pamiątka’ pomordowania dzieci przez Heroda. Maja one być pierwszymi ‚katolickimi męczennikami’ (ale nie były ‚ochrzczone’!).

Katolicyzm to kult zmarłych, a odziedziczyli to po Imperium Rzymskim. I nie zapominajmy, ze Sylwester jest na część papieża! W 999 r Sylwester ogłosił drugie przyjście Chrystusa i nakazał aby ludzie oddawali majątki ‚kościołowi’. Rok Tysięczny nadszedł i co? Urządzili świętowanie, na część…Sylwestra….fałszywego proroka. A 1 Stycznia 2015, papież będzie chwalił zmarła Maryję (królowa niebios)- podczas kolejnego ‚święta’ zwanego Uroczystość Bożej Rodzicielki Maryi18

Katolicy są pełni religii i zwiedzenia. To tzw święto ma istnieć od 1931 r. Czy widzicie po raz kolejny, ze Marcin Luter nie miał zielonego pojęcia o tym co stanie się z tym katolickim molochem? Paweł IV nazywał demona Maryjnego- Królową Pokoju, do której katolicy mieli się modlić.

Podczas tych obchodów nekromancji w 2013 r, Franciszek kazał katolikom zawierzyć się Królowej Niebios! 19 Mówił,.ze ona ich wzmacnia w wierze i ‚misji’. Wolał aby ja inwokowali/ wzywali. Mówił o kłamliwych doktrynach o ‚niebiańskim macierzyństwie’, ‚odwiecznej dziewicy’ i ‚ich pani’.

Oto straszne bałwochwalstwo i zwiedzenie, w którym żyje miliony katolików na całym świecie. Pomimo starań ekumenii, abyś nie wiedział co dzieje się w tym balwanowie, upadają z kretesem a ich argumenty sypia się jak domino.

Nawróć się dziś do Biblijnego Jezusa, który jest Panem na niebie, nie małym brzdącem w powijakach! Zaprezentowali ci podróbkę i zwiedzenie! Opuść ekumenie i wyrzeknij się ich bluźnierstw i herezji!

Amen!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s