Słowo do Braci i Sióstr, Protestantów w Duchu Świętym

Słowo do Braci i Sióstr, Protestantów w Duchu Świętym

To słowo jest do niektórych z was…

„Bóg zna wołanie waszych serc…Bóg widział głód Boga w waszych sercach…Pragnienie Prawdy…Ci co pragną, będą nasyceni. Wielu z was jest zmęczonych tradycjami, fałszywymi uniami, cielesnością, brakiem Prawdy, mocy… Gorliwość od dom Pana was pochlania (Rzymian 12:11, Ew. Jana 2:17). Ogień Ducha palący się w świątyni… Bóg widział was, niebo was zauważyło…Brak kompromisu, gotowość do poświecenia i wyrzeczeń by zdobyć Prawdę, by się Jego uchwycić…. Niezmordowani w służeniu Mi, Gotowi przejść wiele by Mnie zyskać i otrzymać ode Mnie…Nie wzięliście podróbki…Świat was nie zatrzymał, zwyciężyliście i zwyciężacie we Mnie…Moi synowi i córki…Pokolenie, które wybrałem by okazać Swoja chwale. Armia Boza rodzi się i przygotowywana jest by jeszcze raz wstrząsnąć tym światem, ku wywyższeniu Jezusa…Poznajecie Prawdę, stad zaznaliście wolności…Jest więcej…Trzymajcie to co wam dałem, a dam wam więcej…przeobfity kielich(Psalm 23) by chwały popłynęły do niebios, chwały których nawet nie znacie….Prawdziwi czciciele oddają Bogu część TYLKO w Duchu i Prawdzie (Ew. Jana 4:23)…Tylko ci prowadzeni Duchem są prawdziwymi dziećmi Bożymi…(Rzymian 8:14)…Szukajcie, pukajcie, nie ustawajcie…Nigdy was nie zawiodę…Słowo MOJE się spełni, gdyż jest to nieprzemijająca nigdy Prawda…”

Zachariasz 4:10 (KJV)Bo kto wzgardził dniem małych początków? Oni się rozradują, widząc pion w rekach Zorobabela, z tymi siedmioma, to są oczy Pana obiegające ziemie w te i wewte”

Izajasz 62:6 (Warszawska)Na twoich murach, Jeruzalem, postawiłem stróżów: przez cały dzień i przez całą noc, nigdy nie umilkną. Wy, którzy wyznajecie Pana, nie milczcie! (domiyzatrzymać się, być cicho, zastopować) (7) I nie dajcie mu spokoju(domiy ), dopóki nie odbuduje(kuwnprzygotuje, ustanowi, potwierdzi) Jeruzalemu i dopóki nie uczyni(siym ) go sławnym(teh-hil-law’ -chwała, pieśń chwały, fama, rozgłos, renoma) na ziemi! (‚erets )

Izajasza 64:4 (Warszawska)Czego od wieków (`owlam -wieczność, zawsze, ciągły) nie słyszano(shama` -słyszeć, zrozumieć, deklarować, rozpoznać), czego ucho nie słyszało(‚azan ) i oko(`ayin ) nie widziało(ra’ah ) oprócz ciebie (zuwlah -za wyjątkiem), Boga działającego(`asah – przygotować, wykonać, uczynić) dla tego, który go oczekuje(chakah ).

1 Koryntian 2:9 (Warszawska)Głosimy tedy, jak napisano: Czego oko(ophthalmos ) nie widziało(eido – widzieć, patrzeć, poznać, rozpoznać) i ucho(ous ) nie słyszało(akouo ), i co do serca(kardia ) ludzkiego(anthropos ) nie wstąpiło(anabaino– wejść, wspiąć się, narosnąć), to przygotował(hetoimazo – przygotować, dostarczyć, osoba wysyłana przed królem aby wyrównać drogę podczas podroży aby uczynić ja do przejścia) Bóg(theos ) tym, którzy go miłują(agapao ).

Aggeusza 2:9 (Warszawska) „Przyszła chwała (kabowd ) tego(‚acharown – ostatni, późniejszy, końcowy, krańcowy, czasów ostatecznych) domu(bah’-yith ) będzie większa niż dawna(ri’shown – pierwsza, poprzednia) – mówi Pan(YHVH) Zastępów(tsaba’ ) – i miejsce(mek-o-mah’ – dom, region, miejsce, ) to obdarzę pokojem(shalowm– pokój, dobro, prosperowanie, zdrowie, bezpieczeństwo) – mówi Pan Zastępów. ”

Rozsadźcie sami (1 Kor 14:29, 1 Tes 5:21)

Słowo do Braci i Sióstr, Protestantów w Duchu Świętym. (Pobierz pdf)

Obrazek

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s