Franklin Graham przyjechal nie aby ewangelizowac, ale aby popychac ekumenie wszelkimi sposobami…

Franklin Graham przyjechal nie aby ewangelizowac, ale aby popychac ekumenie wszelkimi sposobami…

Oto cytaty z wywiadu z F. Grahamem:

Wiele różnych kościołów zaangażowało się w tę ewangelizację. Co o tym sądzisz?

Franklin Graham: Myślę, że to wspaniałe. Często nie ma takiej współpracy i to zawsze jest smutne, kiedy ludzi kłócą się i walczą o te drobne różnice. Wszyscy się różnimy. Są teologiczne różnice, one istnieją,”

Pismo natomiast jest jedno. Czy wiec ‚drobnymi roznicami’ sa takie Biblijne prawdy i nakazy Jezusa jak:

  • chrzest w Duchu Swietym z jezykami
  • Zbawienie
  • dary Ducha Swietego
  • uwalnianie od demonow
  • cuda i znaki
  • walka duchowa
  • mowienie na jezykach

Ktore z nich sa ‚drobnymi roznicami’?

„Jaka jest przyszłość kościoła w Polsce?

F.G:Myślę, że Polska ma głęboką, duchową historię, a kościół zawsze był silną instytucją. Jednak wszyscy duchowi przywódcy zgadzają się w jednym: sekularyzacja postępuje, liczebność kościoła maleje. I to martwi. Jest duchowy problem i go może rozwiązać tylko Bóg. Szczególne jest to, że polski kościół rozpoznał potrzebę ewangelizacji. Baptyści, zielonoświątkowcy, katolicy widzą potrzebę ewangelizacji.

Gleboka historia? Ale czego? Odrzucili reformacje, trwali uporczywie przez 1000 lat w czczeniu drewna, kamienia, krolowej nieba! Co za ignorant! Co za lis i zwodziciel! Katolicy ewangelizuja? O, to cos nowego? A jak wyglada ich ewangelizacja? Zapisz sie do kosciola, glos papieski katechizm, czcij Maryje itd? Kompletna bzdura. Nie wiem, kto jest gorszy, on czy jego ojciec?

” Dlaczego Polska?

F.G:Zostałem zaproszony przez kościoły, to było interesujące zaproszenie z powodu ogromnego poparcia środowisk kościelnych, co bardzo cenimy. W tym także wsparcie ze strony KRK, co bardzo doceniamy. Mój ojciec miał kiedyś krucjatę w Bostonie, Massatchues. Wtedy miejscowy kardynał wspierał mojego ojca. Koscioły ewangeliczne obawiały się tego, jednak on poprosił księży o współpracę i podkreślił ważność tego przesłania. Zaprzyjaźnili się później z kardynałem, a tato był krytykowany z tego powodu. Pracowali jednak razem we wspólnym obszarze dla Ewangelii. Ojciec znał także JP II. Obydwaj starali się podminować komunizm w Polsce. Ojciec mówił, że jego wkład w zniszczenie żelaznej kurtyny to głoszenie Ewangelii i papież się z tym zgadzał. „

Kogo zaprasza KK? Odstepcow. Tych co nie krytykuja ich herezji. Stad poszedl Mocha, Ceronski i inni sie garnia. Zle wplywy z Ameryki docieraja i do nas. Oni zniszczyli wlasny kraj, przez wspolprace z katolicyzmem i nie gloszenie przeciwko zlu. Tak sekularyzacja jest zla, ale to nie moze byc powodem by wpolpracowac z heretykami. Billy nie ma problemu z katolicyzmem. To powinno wlaczyc czerwony alert u wierzacych. Wielu poszlo by sluchac ‚eksperta’ ktory odrzucil chrzest w Duchu i OD LAT wspolpracuje z Rzymem.

„Co byś powiedział tym protestantom, którzy z powodu obecności katolików w Festiwalu, krytykują to przedsięwzięcie?

F.G:Poradziłbym, żeby przyszli i zobaczyli sami. Miałem wiele spotkań, gdzie nie przychodzili baptyści, ponieważ zielonoświątkowcy tam byli. Powód zawsze się znajdzie. Ważny jest wspólny grunt…zęsto mamy jakieś wyrobione, jasne przekonanie – ja też miałem. Potem czytając Biblię, uświadamiałem sobie, że byłem w błędzie…”

Ten uzywa Biblii, aby ‚podpierac’ swoje antybiblijne nauki. Wyczytal, ze w Biblii Jezus czcil ikony, modlil sie na rozancu i apostolowie wzywali zmarlych by pokalac sie nekromancja? To Bog, ktory zakazal balwochwalstwa, dzis pozwala Grahamowi je czynic? Nie…To gdzies juz slyszelismy! Wspolny grunt?

 

Franklin Graham to ekumenista i glosiciel ekumenii, lecz nie Biblii. Kosciol Zielonoswiatkowy i Charyzmatyczne nie potrzebuja bubka z Ameryki, ktory odrzucil chrzest w Duchu i traktuje go jako ‚malowazna’ sprawa. Ten heretyk wyladuje z papiezem w piekle. Generacja zatracencow.

Kosciele- obudz sie! Prawdziwi Protestanci- wstancie! Prawdziwi Charyzmatycy i Zieloni- gdzie sie podzialiscie? Co sie z wami dzieje? Czemu idziecie na skarpe za heretykami? F Graham podrozuje po swiecie i w kazdym panstwie, gdzie odbywa sie Festiwal Nadziei, biora udzial katolicy:

 

Kiedy syn ks Billy’ego Grahama, Franklin, prosi tysiące ludzi aby oddali  swoje życie Chrystusowi w sierpniu na … Festiwalu Nadziei w Consol Energy Center, księża i katecheci będą w pogotowiu, aby pomóc katolikom, którzy chcą podjac decyzje o glebszym zobowiazaniu w Jezusie.

Oto jaka ‚ewangelie’ glosi F.Graham! KZ- ile ludzi przyszlo do KZ po festiwalu nadzieji? 0! Oni poklepali i wrocili do KK.

Festiwal miedzy 15-17  Sierpnia będzie mniejsza wersja tradycyjnej krucjaty, ktorej ks Graham, 95, nie jest już w stanie prowadzić. Ale w całej jego służbie dołożył starań, aby współpracować z Kościołem katolickim i miał dobre stosunki z papieżem Janem Pawłem II. Teraz paleczke przejal  jego syn, Franklin Graham, który będzie głosił.

Po ‚przyjeciu Jezusa’ beda nauczali o sakramentach… Oto wspolczesna heretycka ‚ewangelia’ . Co by bylo gdybys byl dzis niezbawionym? Czy uslyszalbys prawdziwa Ewangelie, czy klamstwo i sleczal bys dzisiaj przy zimnym oltarzu jako ministrant?

Pokutujcie i odwroccie sie od tych heretykow! Szukajcie Prawdziwego Jezusa!

 

 

 

 

 

 

http://www.chn24.pl/kocio-i-suby/news/5258-wywiad-z-franklinem-grahamem.html

http://www.pittsburghcatholic.org/newsarticles_more.php?id=3850

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s